josephgarrett5373
josephgarrett5373 josephgarrett5373
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can some help me pleas I don’t know

Can some help me pleas I dont know class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-05-2020

Answer:

$0.78 for one bar

Step-by-step explanation:

2.34 divided by 3, is .78. that means the unit rate (how much for just one) is $0.78.

Answer Link

Otras preguntas

3/8 of a mile is what
Who founded the American textile industry in Pawtucket, Rhode Island, by building a spinning jenny based on English technology? A. Francis Lowell B. Robe
coach lee is choosing a batting line up for an upcoming baseball game there are 14 players on the team and all the players are listed on th batting line up what
What colonies were in the new england colonies?
Homologous pairs of chromosomes are lined up independently of other such pairs during _____.
Need help please. Kind of confused
Identify all the points that are on the following quadratic function: y = x2 - 3x
What two body's of water is connecting the Suez Canal
there are 10 empty lockers in the hallway at school. three new students are to be given lockers. how many different ways could they be assigned lockers?
How did Vietnam's independence movement differ from Korea's?