rivesjenny29
rivesjenny29 rivesjenny29
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

help me please i have to pass it

help me please i have to pass it class=

Respuesta :

Djpurplef0x Djpurplef0x
  • 04-03-2021

Answer:

<

_

Step-by-step explanation:

Just some basic logic.

Answer Link
tangerine900 tangerine900
  • 04-03-2021
H < 46 It’s the 4th option
_
Answer Link

Otras preguntas

A family has two cars. the first car has a fuel efficiency of 20 miles per gallon of gas and the second has a fuel efficiency of 25 miles per gallon of gas. dur
what is a slug?A. The source's author identificationB. A note cards headingC. A note cards subheadingD. The sources page #
estudiar (to study), hablar (to speak), escuchar (to listen), mirar (to look at), participar (to participate), necesitar (to need), entregar (to turn in), traba
What did most Americans understand before their country entered World War I? A) that the war would not last long B) that the war would cost American lives C) th
I paid $2.40 for dozen donuts. What is the unit rate?
A woman earns $2700 per month and budgets $351 per month on food. What percent of her income is spent on food?
Let f(x) = -4x + 7 and g(x) = 2x - 6. Find (f.g)(1)
Estimate the quotient of 67 divided by 4
34. The following question refers to “Narrator and Voice”: The attitude a speaker or writer takes toward a subject, character, or audience is called the narrato
For whom did John prepare the way? the prophets Paul the church Jesus