emmahair96
emmahair96 emmahair96
  • 01-12-2016
  • Mathematics
contestada

Daniel worked for 2 1/3 hours and earned $18.20, how much would he make if he worked 5 1/4 hours?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-12-2016
i hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

what's 6-4(6n+7) is greater than or equal to 122
A sewing club used 48 feet of fabric to make 8 blankets. At this rate how many blankets can be made from 6 yards of fabric?
Write one sentence that contains a cliché
4) Using complete sentences, explain how to find the average rate of change for f(x) from x = 4 to x = 7.
can you answer number six please
the sales tax in Illinois is 6.25%. about how much will a pair of jeans that has a ticket price of $48.99 cost, including sales tax?
what is the cost per unit
Which group of words is a sentence fragment? A. Wolves are wild animals. B. Wolves and dogs are close relatives. C. A wolf can run up to 40 miles a day. D. As a
Find the best word to complete the sentence. 2. In recent years fear of skin cancer has increased, encouraging greater ___ from long hours in the sun. A. abstin
In what way did the sepoy mutiny change the political climate of India