Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

can i get its answer?​
.......Help Please.........
we need & angles 2 Are these two triangles similar? Circle the answer ves" or "no" and complete the paired questions Explain your reason. Complete the simi
37. Rectangle ABCD is graphed on a coordinateRectangle A'B'C'D' is formed by translating ABCD 2 units to the right and reflecting it across the y-axis.Which sta
#18 help ASAP I have a quiz tomorrow!!!!!
Which method is best at presenting a broad overview of a topic?
how does deliberation help lead to a better government?
what are reasons you support lovelypeaches
If you add twice to 6 times a number, do you get a number that is 6 times greater than 7 times the successor?​
Math... find angle x...