Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Freddie made the number line below to model the laps he walks around a track at hisschool. He walks a total of 1} miles. Each lap is į mile. How many laps does
Does the point (5, 2) satisfy the inequality y < 9x + 4?
It’s about the civil war
The connotation of a word refers to
Will give brainliest
Angie's haircut costs $55. She leaves a 18% tip for her hairdresser. What is the total she pays for her haircut with the tip?
Find the value of u 58 29 29√2 29√3
An entrepreneur recently purchased Cocoon's, a local deli, on the beach. To operate the business, she estimates that selling and administrative expenses will be
Find d, the depth of the water. - 721 40 ft 115ft a. 27 ft b. 8.3 ft c. 192 ft d. 33 ft
5. Solve the following crossword puzzle.a. Maximum energy generation in India is done using ........ energy.b. energy is a renewablesource ofenergy.c.Solar ener