winter2kold1
winter2kold1 winter2kold1
  • 03-11-2021
  • Mathematics
contestada

i need helpp hurry plzz!!!

i need helpp hurry plzz class=

Respuesta :

7pdtzkm8b8 7pdtzkm8b8
  • 03-11-2021

Answer:

B. 2x2

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

if 1 pound = 0.454 kilograms, how many milligrams are in a pound?
in a closed system, if a gas is transported to a container with double the volume of the previous container, the gas was held in, what is the gases' new volume?
the cost of 3 bottles of apple spread is $7.41. what is the cost of each bottle of apple spread? $1.62 $2.47 $4.41 $10.41
atoms of different elements are. a. too hard to compareb. exactly the same.c. different from each other.
If you are breathless and unable to talk normally during exercise you should
Ten times the sum of half a number and 6 is 8
xian and his cousin kai both collect stamps xian has 57 stamps and kai has 80 stamps the boys recently joined different stamp collecting clubs xian's club will
Which of the following is a behavioral adaptation of the Venus fly trap? A. leaves that close when touched B. leaves that perform photosynthesis C. roots th
Which characteristic is given by the principal quantum number? a)orbital size b)orbital mass c)orbital shape d)orbital orientation
Paul has decided to set up his own recording studio. He needs to purchase four speakers at $435 apiece and two mixers at $772 apiece. He also needs to soundproo