oliviab33l3r oliviab33l3r
  • 04-01-2022
  • Geography
contestada

oil is found in all regions of venezula except the ____.

Respuesta :

lisakhanyalegion
lisakhanyalegion lisakhanyalegion
  • 04-01-2022

Answer:

Guiana island

Explanation:

............

Answer Link

Otras preguntas

find the values of x and y in the diagram
The cost for 16 ounces of cheese is $3.20. What is the cost for 20 ounces of cheese?
7/8 Of the distance between two cities is 147 miles. How far apart are the two cities?
1. If 1 pound (lb.) = 16 ounces (oz.), how many pounds are in 432 ounces? 432 ounces = pounds? Please help !
A 9-pack of plastic cups costs $7.83. What is the unit price?
Help 6 minutes left and literally dead soon
You rent an apartment that costs $1400 per month during the first year, but the rent is set to go up $180 per year. What would be the monthly rent during the 5t
1.what activities may be given to measure participation in activities??​
somebody help me pls.
Need ASAP. I’m not really good in English so I need help