Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 56+ )
Otras preguntas
Anyone please help I don’t understand this!
Lee y escribe la palabra con la forma correcta del verbo en español. Read and write the correct form of the verb in Spanish. You may copy and paste the accented
An ink drop with charge q = 3 ✕ 10-9 c is moving in a region containing both an electric field and a magnetic field. the strength of the electric field is 9 105
What deseases are comorbid with relapsing polychondritis?
when Jolene shopped for a cofee maker, she found a range of $ 23 in the price for the same item at different stores. If the least expensive price she found was
what is the factorization?
Find the indefinite integral. (use c for the constant of integration.) sin3 5θ cos 5θ dθ
What is elastic rebound? A.the snapping of rocks into a new position after an earthquake B.the movement of rocks back and forth from their pre-earthquake
The framers who wrote the constitution originally stated that the president could serveA. Unlimited two year termsB. Two four year terms c. One six year term
Geometry math question please help